بازرسی اشعه ایکس

X-RAY INSPECTION SYSTEM

امروزه تولیدکنندگان صنایع غذایی و دارویی برای دستیابی به بالاترین کیفیت تولید و حضور قدرتمند در بازارهای رقابتی از جدیدترین تکنولوژی های بازرسی محصول بهره میگیرند. جدیدترین و قدرتمندترین تکنولوژی تشخیص اجسام خارجی درون محصول، استفاده از اشعه ایکس است. به دستگاهی که برای این منظور استفاده میشود اسکنر اشعه ایکس گفته می شود و در انواع مختلفی برای اسکن محصولات با بسته بندی شیشه ای، کنسروها یا هر نوع بسته بندی دیگر طراحی شده است. سیستم های پیشرفته قادر به شناسایی آلاینده های فیزیکی در محصولات هستند در حالی که همزمان طیف گسترده ای از کنترل های کنترل کیفیت خط را انجام می دهند. اجسامی از جنس فلز، شیشه، سنگ، استخوان، چوب و … حتی در اندازه های بسیار کوچک برای دستگاه اسکنرایکس قابل شناسایی هستند. نصب سیستم بازرسی اشعه ایکس ضمن جلوگیری از خطرات احتمالی برای مصرف کننده که ناشی از وجود آلاینده ها در محصول است، از نام تجاری و شهرت تولیدکنندگان محافظت می کند.

  •  حساسیت بالا و دقیق
  • پایداری بسیار بالا و مناسب
  • کیفیت عالی در ساخت

آشنایی با برخی از تولیدکنندگان محصولات

Techik

Techik Instrument از تولیدکنندگان پیشرو سیستم های بازرسی اشعه ایکس، چک ویر، سیستم های تشخیص فلز و سیستم های کالرسورتر، و شرکت پیشگام در توسعه امنیت عمومی کشور چین است. Techik محصولات و راهکارهای خود را با ویژگی ها و کیفیت جهانی طراحی و ارائه می دهد. محصولات ساخت این شرکت کاملاً با استانداردهای CE ، ISO9001 ، ISO14001 و OHSAS18001 مطابق دارند و اطمینان زیادی را برای مشتریان خود به ارمغان می آورند. با سالها تجربه در زمینه بازرسی اشعه ایکس و تشخیص فلز، برتری تکنولوژیکی و بهبود مستمر کیفیت و خدمات، شرکت Techik پاسخگوی نیاز هر مشتری خواهد بود.

Techik

XAVIS

کمپانی XAVIS (مخفف X-ray Automatic Vision Inspection System) در سال 2002 در کره جنوبی با هدف فعالیت در زمینه سیستم های بازرسی اشعه ایکس، سیستم های پردازش تصویر و اتوماسیون تاسیس شد. این شرکت در سالهای اخیر به عنوان پیشرو در ارائه سیستم های بازرسی اشعه ایکس با بروزترین فناوری جهان شناخته می شود. دارا بودن گواهی های FDA، FCC، KS A9001 و ISO 9001 و قرارگیری در فهرست KORTA و KONEX نشانه انطباق محصولات این شرکت با بالاترین استانداردهای جهانی است. شرکت پندتک، نماینده انحصاری XAVIS در ایران است.

XAVIS

سیستم بازرسی اشعه ایکس

بازرسی اشعه ایکس محصولات بزرگ Techik مدل TXR

بازرسی اشعه ایکس مواد فله Techik مدل TXR

بازرسی اشعه ایکس Techik مدل TXE - نسخه اقتصادی

بازرسی اشعه ایکس XAVIS مدل 2080PHE و 2500PHE برای بطری

بازرسی اشعه ایکس XAVIS مدل 4280D و 3280D برای محصولات کوچک و متوسط

بازرسی اشعه ایکس XAVIS مدل 6500DB برای مواد فله (بالک)

بازرسی اشعه ایکس بطری Techik مدل TXR-1630S

بازرسی اشعه ایکس دو بعدی بطری Techik مدل TXR-2080BDX

بازرسی اشعه ایکس سه بعدی بطری Techik مدل TXR-20250

بازرسی اشعه ایکس لوله ای XAVIS مدل 4500DP برای مایعات و سس

بازرسی اشعه ایکس ماهی Techik مدل TXR-F

نیاز به مشاوره انتخاب سیستم بازرسی اشعه ایکس دارید؟

تنها کافیست اطلاعات تماس خود را در صفحه «تماس با ما» به اشتراک بگذارید و یا مستقیماً با ما تماس بگیرید

pandtec logo full

تعهد ما، آرامش خاطر شما می‌باشد

ما در پندتک با استفاده از توان فنی مهندسین و مشاورین خود همواره بروزترین محصولات با بالاترین تکنولوژی جهانی را بکار گرفته‌ایم. کیفیت برتر محصولات پندتک تضمین کننده آرامش خاطر شما عزیزان می‌باشد. اما فروش پایان همکاری ما نیست، آغاز است! پندتک با فراهم کردن بستر خدمات پس از فروش خود همواره در کنار شما خواهد بود.

خدمات

گارانتی و ضمانت

خدمات پس از فروش

آموزشی

مشاوره  مهندسی