تخصصی و حرفه‌ای

واحد چای

واحد ماشین‌آلات صنعت چای در پندتک تخصصی‌ترین مجموعه تامین‌کننده و خدمات‌دهنده ماشین‌آلات مورد استفاده در صنعت چای در ایران

شرکت کنترل توزین پند (پندتک)

لذت چای خالص

چیزی که لذت یک روز را کامل می‌کند یک فنجان چای یا دم‌نوش است و چیزی که یک فنجان چای یا دم‌نوش فوق‌العاده را می‌سازد مواد خام باکیفیت است.

پندتک به عنوان نماینده‌ی برترین شرکت‌های روز دنیا در ماشین‌آلات سورتینگ، خدمات بسیاری را از مشاوره‌ی کارشناسان قبل از فروش تا ضمانت‌ها و آموزش‌های بعد از فروش ارائه می‌دهد که این خدمات در نهایت ارزش بیشتری برای مصرف‌کننده‌ی محصول خلق می‌کند و باعث موفقیت قابل‌توجه تولیدکنندگان و کشاورزان می‌شود.

شماتیک نصب و تجهیزات همراه دستگاه سورتر چای

کالرسورتر

بالابر خروجی

بالابر مواد اولیه

قیف ورودی

کنسول در گردش (نوار برگشت)

روش کار سورتر چای

در ویدیو زیر با روش کار سورتر چای آشنا شوید و محصول قبل و بعد از سورت را مقایسه کنید

قبل از سورتینگ
بعد از سورتینگ
انواع چای سورت‌شده
سورتینگ معکوس چای زر طلایی پیچیده ظریف نسبتا ریز
سورتینگ چای مخلوط سایزبندی نشده
سورتینگ چای قلمی زرطلایی
سورتینگ رنگ و سایز چای قلمی پیچیده‌ی نازک
سوالات متداول

در دنیای امروز و با وجود دغدغه های بهداشتی فراوان ، تنها ، چایی مورد نظر مصرف کنندگان قرار میگیرد که هم از طرفی هیچ گونه ناخالصی در آن وجود نداشته باشد و از طرف دیگر یکدست از نظر ابعاد و کیفیت باشد.

از این رو افرادی میتوانند بازار را در دست داشته باشند که این ویژگی ها را به مشتریان خود ارائه دهند. تولید کنندگان هم می توانند با افزایش ظرفیت کاری به واسطه ی این دستگاه و همچنین ایجاد ارزش افزوده سود آوری بالاتری را داشته باشند.

ظرفیت مورد نظر جهت سورت در ساعت و یا در روز ، رزومه ی کمپانی تولید کننده ی دستگاه در منطقه ی خود ، قطعات به کار رفته شده در تولید دستگاه ، گارانتی و خدمات پس از فروش معتبر از سوی فروشنده و همچنین تضمین تامین قطعات می تواند از مهمترین نکات در انتخاب سورتر چای باشد.

تجهیزات همراه با دستگاه با توجه به کمپانی تولید کننده ی دستگاه و همچنین مدل دستگاه متفاوت بوده که از مهمترین آنها می توان به قیف ورودی مواد اولیه (Feeding Hoper)، بالابر اصلی دستگاه (charging elevator )، شاسی دستگاه (platform)، خاک گیر (dust Remover)، بالابر کیسه پرکن خروجی (Discharging Elevator)، نوار ریسورت (Circulating Conveyor) و … اشاره کرد.

 

شرکت پندتک کمپرسور مورد نیاز برای هر دستگاه را مشخص کرده و همراه با دستگاه با تمام متعلقات که شامل مخزن کمپرسور (Tank)، خشکن کن (Dryer) و فیلتر های حذف آب و روغن میشود را به خریدار ارائه می دهد.

خدمات مشتری

مشاوره‌ راه‌حل‌های تخصصی

از تجربیات کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

قراردادهای خدماتی

عقد قراردادهای خدماتی برای آسودگی خاطر شما

گارانتی و ضمانت

ضمانت دستگاه‌ها از پیشرفته‌ترین سازندگان جهانی