تخصصی و حرفه‌ای

واحد چای

واحد ماشین‌آلات صنعت چای در پندتک تخصصی‌ترین مجموعه تامین‌کننده و خدمات‌دهنده ماشین‌آلات مورد استفاده در صنعت چای در ایران

لذت چای خالص

شرکت پند تک نماینده ی برترین شرکت های تولید کننده ماشین آلات سورتینگ دنیا در ایران میباشد. که خدمات قبل و پس از فروش از جمله مشاوره قبل خرید ، آموزش خط تولید همراه با ضمانت های معتبر به مشتریان خود ارائه میدهد.

شماتیک نصب و تجهیزات همراه دستگاه سورتر چای

کالرسورتر

بالابر خروجی

بالابر مواد اولیه

قیف ورودی

کنسول در گردش (نوار برگشت)

روش کار سورتر چای

در ویدیو زیر با روش کار سورتر چای آشنا شوید و محصول قبل و بعد از سورت را مقایسه کنید

قبل از سورتینگ
بعد از سورتینگ
انواع چای سورت‌شده
سورتینگ معکوس چای زر طلایی پیچیده ظریف نسبتا ریز
سورتینگ چای مخلوط سایزبندی نشده
سورتینگ چای قلمی زرطلایی
سورتینگ رنگ و سایز چای قلمی پیچیده‌ی نازک
سوالات متداول

در دنیای امروز علاوه بر دغدغه های بهداشتی ،عاری بودن چای از هر گونه ناخالصی و یکدست بودن محصول نهایی از نظر ابعاد و کیفیت برای مصرف کننده مهم میباشد. که این امر موجب جذب مشتری بیشتر و وفادار برای تولیدکننده می گردد.تولید کننده با افزایش ظرفیت کاری خود به واسطه این دستگاه ها ارزش افزوده بیشتری را ایجاد نماید.

توجه به ظرفیت مورد نظر و مناسب،برند کاری و رزومه شرکت تولیدکننده دستگاه در منطقه،نوع قطعات بکار رفته در تولید دستگاه وتوجه ویژه به ضمانت نامه ها و خدمات پس از فروش دستگاه بسیار مهم و قابل توجه در انتخاب سورتر چای می باشد.

تجهیزات همراه با دستگاه با توجه به کمپانی تولید کننده ی دستگاه و همچنین مدل دستگاه متفاوت بوده که از مهمترین آنها می توان به قیف ورودی مواد اولیه (Feeding Hoper)، بالابر اصلی دستگاه (charging elevator )، شاسی دستگاه (platform)، خاک گیر (dust Remover)، بالابر کیسه پرکن خروجی (Discharging Elevator)، نوار ریسورت (Circulating Conveyor) و … اشاره کرد.

 

شرکت پندتک مشخصات کمپرسور مورد نیاز برای هر دستگاه را مشخص کرده است و در صورت نیاز مشتری، متعلقات مورد نیاز که شامل مخزن کمپرسور (Tank)، خشکن کن (Dryer) و فیلتر های حذف آب و روغن میشود را به خریدار ارائه می دهد.

خدمات مشتری

مشاوره‌ راه‌حل‌های تخصصی

از تجربیات کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

قراردادهای خدماتی

عقد قراردادهای خدماتی برای آسودگی خاطر شما

گارانتی و ضمانت

ضمانت دستگاه‌ها از پیشرفته‌ترین سازندگان جهانی