لودسل فلینتک

لودسل ها و سنسورهای وزن فلینتک بسیار قابل اعتماد، دقیق و مقرون به صرفه می باشند. ترکیبی از سنسورها و طیف گسترده ای از لوازم توزین و الکترونیک فلینتک به مشتریان این امکان را می‌دهد تا سیستم های توزین کاملی را نصب نمایند.

سنسورهای Flintec با استفاده از ماشین آلات بسیار دقیق، تولید و به طور مداوم دقت آنها بررسی می‌شود و استرین گیج ها نیز با اطمینان بالا توسط یک تیم اختصاصی بسیار ماهر ساخته می‌شود. روی هر محصول تولید شده توسط فلینتک آزمایشات دقیق انجام شده و اطمینان از کیفیت و دقت کالا مطابق با الزامات ISO9001 و ISO13485 به دست می‌آید.

شركت كنترل توزين پند (پند تك) تنها نماينده فروش محصولات شركت فلينتك Flintec در ايران می باشد. اين شركت دارای گواهينامه های بين المللی ذيل می باشد كه نشان دهنده كيفيت بالای محصولات آن است:

ویژگی‌ها

FEATURES

RC3D-C4-digital

لودسل فشاری دیجیتال

RC3-C4-C5

لودسل فشاری

UB1

لودسل کششی

UB6

لودسل کششی

ULB

لودسل کششی

SB14

لودسل خمشی

SB2

لودسل خمشی

SB8

لودسل خمشی

SLB

لودسل خمشی

PC1

لودسل تک پایه

PC2

لودسل تک پایه

PC22

لودسل تک پایه

PC42

لودسل تک پایه

PC46

لودسل تک پایه

PC60

لودسل تک پایه

PCB

لودسل تک پایه

R10X

لودسل دیسکی

نیاز به مشاوره انتخاب لودسل دارید؟

تنها کافیست اطلاعات تماس خود را در صفحه «تماس با ما» به اشتراک بگذارید و یا مستقیماً با ما تماس بگیرید

pandtec logo full

تعهد ما، آرامش خاطر شما می‌باشد

ما در پندتک با استفاده از توان فنی مهندسین و مشاورین خود همواره بروزترین محصولات با بالاترین تکنولوژی جهانی را بکار گرفته‌ایم. کیفیت برتر محصولات پندتک تضمین کننده آرامش خاطر شما عزیزان می‌باشد. اما فروش پایان همکاری ما نیست، آغاز است! پندتک با فراهم کردن بستر خدمات پس از فروش خود همواره در کنار شما خواهد بود.

خدمات

گارانتی و ضمانت

خدمات پس از فروش

آموزشی

مشاوره  مهندسی

services