ماشین‌آلات بوجاری

تخصصی ترین مجموعه تامین کننده و خدمات دهنده ماشین آلات مدرن مورد استفاده در صنایع حبوبات ایران

دستگاه بوجاری

5XFZ- 25S+10C

این دستگاه شامل یک بالابر، یک سایکلون، یک سرند عمودی، یک الک در جلوی سرند عمودی و یک میز گراویتی می باشد و همچنین در پایان یک دستگاه سایز بندی و الک ویبراتور (ارتعاشی) با ۴ لایه سرند و ۵ خروجی برای محصول و ضایعات قرار می‌گیرد. از این دستگاه برای جداسازی ضایعات و ناخالصی های سبک همچون گرد و غبار و ساقه و کاه توسط سایکلون و سرند عمودی با دقت ۹۸ درصد از محصولاتی همچون غلات،حبوبات و ریزدانه ها استفاده میشود. از طرف دیگر میز گراویتی آن قابلیت جداسازی دانه های شکسته، دانه های فاسد، دانه های ضعیف شده، سیاه دانه و دانه های آسیب دیده توسط حشرات با دقت ۹۰ درصد را دارا می باشد. همچنین در این دستگاه قابلیت تعویض الک جلوی سرند عمودی و نیز الک میز گرویتی با توجه به نوع محصول و اندازه آن امکان پذیر می باشد. در پایان دستگاه سایزبندی نیز برای سایز کردن (بزرگ، متوسط و کوچک) محصول و همچنین جداسازی ناخالصی های بزرگتر و کوچک تر از محصول مورد استفاده قرار میگیرد. فشار باد توسط فن های خود دستگاه از طریق دمیدن باد تامین میگردد و نیازی به دستگاه کمپرسور نمی باشد.از طرف دیگر موتورهای سیستم ارتعاشی نیز دارای ترنسدیوسر میباشد که قابلیت تنظیم فرکانس را برای تنظیم شدت ارتعاش به دستگاه اضافه میکند

دستگاه سنگ گیر

این دستگاه جهت جدا کردن سنگ ،شن وکلوخ از حبوبات (انواع لوبیا،نخود، عدس لپه و…)، غلات (گندم، جو، برنج و…) و ریز دانه ها(کنجد، تخم کتان، تخم یونجه و …) کاربرد دارد . عملکرد دستگاه براساس اختلاف وزن بین محصول و سنگ می باشد که با ایجاد ارتعاش و همچنین فشار باد این مساله ممکن میشود بدین صورت که سنگ که سنگین تر از محصول میباشد از دریچه هایی که در بالای دستگاه تعبیه شده خارج میشود و محصول که سبک تر می باشد به پایین دستگاه هدایت شده و در مخزن تعبیه شده در پایین دستگاه ریخته می شود. فشار باد توسط فن خود دستگاه از طریق دمیدن باد( که شدت فشار آن بنا بر اندازه و نسبت وزنی سنگ موجود در محصول نیز قابل تنظیم می باشد) تامین میگردد و نیازی به دستگاه کمپرسور نمی باشد.از طرف دیگر موتور سیستم ارتعاشی نیز دارای ترنسدیوسر میباشد که قابلیت تنظیم فرکانس را برای تنظیم شدت ارتعاش به دستگاه اضافه میکند.
همچنین این دستگاه قابلیت قرار گرفتن کاور(هود) بر روی آن را دارا میباشد تا از ایجاد گرد و غبار و آلودگی در محیط جلوگیری کند و این کاور به سیستم سایکلون مرکزی وصل می شود.

جداساز گرانشی

از این دستگاه جهت جداسازی دانه های شکسته، دانه های فاسد، دانه های ضعیف شده، سیاه دانه و دانه های آسیب دیده توسط حشرات از محصولاتی مانندگندم، جو، شلتوک برنج، حبوبات و ریزدانه ها استفاده می شود . عملکرد دستگاه براساس اختلاف وزن بین محصول و دانه های مذکور می باشد که با ایجاد ارتعاش و همچنین فشار باد این مساله ممکن میشود بدین صورت که میز این دستگاه دارای دو شیب عمود بر هم می باشد و دانه های آسیب دیده که سبک تر از محصول میباشد از سمت شیب دار میز به
پایین آمده و از گوشه سمت راست خارج شده و محصول تمیز شده که سنگین تر میباشد و دارای ضریب اصطکاک بیشتری است از گوشه پایین سمت چپ خارج میشود و دریچه های خروجی محصول تمیز شده و ضایعات بنابر میزان ناخالصی قابل تنظیم می باشد و محصول میانی بین دو دریچه خروجی محصول تمیز و ضایعات به مخزن تغذیه دستگاه ریخته شده و مجددا برای پاک شدن به چرخه بازمیگردد.

فشار باد توسط فن خود دستگاه از طریق دمیدن باد تامین میگردد و نیازی به دستگاه کمپرسور نمی باشد. از طرف دیگر موتور سیستم ارتعاشی نیز دارای ترنسدیوسر میباشد که قابلیت تنظیم فرکانس را برای تنظیم شدت ارتعاش به دستگاه اضافه میکند. همچنین این دستگاه قابلیت قرار گرفتن کاور(هود) بر روی آن را دارا میباشد تا از ایجاد گرد و غبار و آلودگی در محیط جلوگیری کند و این کاور به سیستم سایکلون مرکزی وصل می شود.

دستگاه الک ویبراتور (سایزبندی)

Vibration Grader

از این دستگاه جهت سایز کردن و اندازه بندی محصولاتی همچون غلات، حبوبات و ریزدانه ها از یک طرف و همچنین جداسازی ناخالصی‌های بزرگ تر و کوچک تر از محصول از طرف دیگر مورد استفاده قرار می گیرد. موتورهای سیستم ارتعاشی این دستگاه دارای ترنسدیوسر میباشد که قابلیت تنظیم فرکانس را برای تنظیم شدت ارتعاش به دستگاه اضافه میکند. شایان ذکر است این دستگاه در دو حالت ثابت (Fixed) و قابل حرکت و حمل (Portable) قابل ارائه می باشد. 

خدمات مشتری

مشاوره‌ راه‌حل‌های تخصصی

از تجربیات کارشناسان ما بهره‌مند شوید.

قراردادهای خدماتی

عقد قراردادهای خدماتی برای آسودگی خاطر شما

گارانتی و ضمانت

ضمانت دستگاه‌ها از پیشرفته‌ترین سازندگان جهانی

خرید ماشین‌آلات بوجاری

شرکت کنترل توزین پند