چک ویر GM مدل ChexGo CW-1.2K

checkweigher

استفاده از دستگاه چک ویر برای توزین اتوماتیک محصول در بسیاری از صنایع در کشورهای پیشرفته، از الزامات خط تولید است. با این حال ممکن است بسیاری از تولیدکنندگان با این دستگاه و فواید آن آشنایی کافی نداشته باشند. چک ویر دستگاهی است متشکل از نوار نقاله و تعدادی لودسل و صفحه نمایشگر که در مسیر خط تولید قرار می گیرد. این دستگاه وزن هر محصولی که از خط تولید عبور می کند را ثبت می کند. اگر وزن محصول کمتر یا بیشتر از وزن مجاز تعریف شده باشد آن را از خط خارج می کند. استفاده از این دستگاه در واحدهای تولیدی معتبر در صنایع دارویی، غذایی، شیمیایی، سیمانی و … بسیار پرکاربرد است.

دستگاه چک ویر با کارایی و دقت بالا تا ظرفیت 1.2Kg، جهت استفاده در صنایع مواد غذایی و آشامیدنی، میوه و سبزیجات، صنایع شیمیایی و …

ویژگی‌ها

FEATURES

مشخصات فنی

DATA SHEET

pandtec logo full

تعهد ما، آرامش خاطر شما می‌باشد

ما در پندتک با استفاده از توان فنی مهندسین و مشاورین خود همواره بروزترین محصولات با بالاترین تکنولوژی جهانی را بکار گرفته‌ایم. کیفیت برتر محصولات پندتک تضمین کننده آرامش خاطر شما عزیزان می‌باشد. اما فروش پایان همکاری ما نیست، آغاز است! پندتک با فراهم کردن بستر خدمات پس از فروش خود همواره در کنار شما خواهد بود.

خدمات

گارانتی و ضمانت

خدمات پس از فروش

آموزشی

مشاوره  مهندسی

services