چک ویر

checkweigher

چک ویر دستگاهی است که برای بازرسی وزن محصولات بکار می رود. کنترل وزن از آن جهت حائز اهمیت بسیاری است که هرگونه کمبود درمحصول ارائه شده را شناسایی میکند. چک ویر می تواند برای تشخیص کامل بودن بسته بندی بکار رود. به عنوان مثال در یک بسته ی دارو معمولاً یک بروشور بهمراه محصول وجود دارد. چک ویر می تواند در صورت نبود بروشور در هر بسته بندی، این کمبود را تشخیص دهد. همچنین اگر مثلاً در یک بسته قرص، یک قرص جا افتاده باشد توسط دستگاه چک ویر شناسایی شده و آن بسته بطور خودکار مرجوع می شود. دستگاه چک ویر حداقل از یک نوار نقاله تشکیل می شود. سنسور وزن زیر نوار نقاله قرار می گیرد و محصولات از روی نوار نقاله عبور میکنند. در این حین وزن هر محصول با سرعت و دقت فوق العاده سنجیده شده و روی نمایشگر دستگاه نمایش داده می شود. نرم افزار چک ویر بگونه ای طراحی شده که با وارد کردن محدوده مجاز وزنی، دستگاه محصولات با وزن خارج از آن محدوده را بطور خودکار مرجوع میکند. قیمت چک ویر به عوامل زیادی مثل برند تولید کننده، شرایط محیطی کار چک ویر، سرعت و دقت، قابلیت شستشو و … بستگی دارد. در بازارهای جهانی، قیمت چک ویر معمولاً از حدود 4-3 هزار دلار شروع و در مواردی به بالای 40 هزار دلار نیز می رسد.

استفاده از دستگاه چک ویر برای توزین اتوماتیک محصول در بسیاری از صنایع در کشورهای پیشرفته، از الزامات خط تولید است. با این حال ممکن است بسیاری از تولیدکنندگان با این دستگاه و فواید آن آشنایی کافی نداشته باشند. چک ویر دستگاهی است متشکل از نوار نقاله و تعدادی لودسل و صفحه نمایشگر که در مسیر خط تولید قرار می گیرد. این دستگاه وزن هر محصولی که از خط تولید عبور می کند را ثبت می کند. اگر وزن محصول کمتر یا بیشتر از وزن مجاز تعریف شده باشد آن را از خط خارج می کند. استفاده از این دستگاه در واحدهای تولیدی معتبر در صنایع دارویی، غذایی، شیمیایی، سیمانی و … بسیار پرکاربرد است.

آشنایی با برخی از تولیدکنندگان محصولات

GM - General Measure

شرکت General Measure ارائه دهنده تجهیزات و راهکارهای توزین با ۲۷ سال سابقه، ارائه دهنده فناوری های پیشرفته و محصولات با کیفیت بالا است. دارا بودن بیش از ۲۵٪ از بازار چک ویر چین و صادارات به کشورهای آمریکایی، اروپایی و ژاپن نشان دهنده کیفیت بالای محصولات ساخت این شرکت است. همینطور، رشد فروش سالیانه بالای ۶۰٪، بیانگر رضایت مشتریان از این شرکت می باشد.

GM

RADWAG

کمپانی لهستانی ردوگ (RADWAG) در سال 1984 در قالب یک کارگاه کوچک تاسیس شد. اولین فعالیت این شرکت ساخت ترازوهای آشپزخانه بود. در سال 1992 این شرکت به ساخت ترازوهای دیجیتال روی آورد و جزو اولین شرکتهایی بود که موفق به ساخت ریزپردارنده های باسکول های دیجیتال شد. هم اکنون شرکت RADWAG با قویترین و بزرگترین شرکت های اروپایی و امریکایی همکاری دارد و محدوده بسیار وسیعی از تجهیزات مرتبط با سیستم های توزین و بازرسی محصول را ارائه می کند.

RADWAG

Nemesis

شرکت ایتالیایی Nemesis با بیش از ۴۰ سال تجربه در زمینه توزین و اتوماسیون صنعتی فعالیت می کند. دستگاه های بازرسی وزن ساخت این شرکت تا کنون در بیش از ۵۰ کشور در سراسر جهان توزیع شده اند. تمام دستگاه های تولید شده به مدت حداقل ۲۰۰۰ ساعت تحت انواع تست قرار گرفته و پس از تأیید کیفیت، جهت ارسال آماده خواهند شد. Nemesis دارای گواهینامه ISO 9001 و تضمین بی نظیر کیفیت است.

Nemesis

آشنایی و خرید انواع چک ویر

چک ویر GM مدل ChexGo CW-1.2K

چک ویر GM مدل ChexGo CW-600G

چک ویر RADWAG مدل DWM

چک ویر محصولات کوچک Techik مدل IXL

چک ویر RADWAG مدل DWR/H برای محصولات استوانه ای

چک ویر Wipotec OCS سری EC-E (نسخه اقتصادی)

چک ویر Wipotec OCS مدل HC-M

چک ویر استاندارد Nemesis سری C

چک ویر با سرعت بالا Techik مدل IXL-H

چک ویر با قابلیت شستشویی کامل Wipotec OCS مدل HC-M-WD

چک ویر بسیار سریع Wipotec OCS سری HC-A

چک ویر به همراه متال دتکتور Techik مدل IMC

چک ویر به همراه متال دتکتور Wipotec OCS سری HC-MDi

چک ویر صنعت دارویی GM مدل ChexGo CW-100G

چک ویر قابل شستشو Nemesis سری G

چک ویر قابل شستشو با سرعت بالا Nemesis سری R

چک ویر قرص و کپسول Harro Hofliger مدل Omni Scan

چک ویر محصولات متوسط GM مدل ChexGo CW-15K

چک ویر محصولات دارویی Nemesis سری S

چک ویر محصولات سنگین GM مدل ChexGo CW-60K

چک ویر محصولات سنگین Techik مدل IXL

چک ویر محصولات سنگین Wipotec OCS سری EC-E-SL

لیبل زن اتوماتیک وزن و قیمت NEMESIS

چک ویر کپسول و قرص Etorch سری CT

سورتر وزنی Techik مدل IXL-SG

سورتر وزنی Techik مدل IXL-GW

چک ویر محصولات استوانه ای Wipotec OCS سری HC-A-IS

چک ویر RADWAG مدل DWM HPX

نیاز به مشاوره انتخاب چک ویر دارید؟

تنها کافیست اطلاعات تماس خود را در صفحه «تماس با ما» به اشتراک بگذارید و یا مستقیماً با ما تماس بگیرید

pandtec logo full

تعهد ما، آرامش خاطر شما می‌باشد

ما در پندتک با استفاده از توان فنی مهندسین و مشاورین خود همواره بروزترین محصولات با بالاترین تکنولوژی جهانی را بکار گرفته‌ایم. کیفیت برتر محصولات پندتک تضمین کننده آرامش خاطر شما عزیزان می‌باشد. اما فروش پایان همکاری ما نیست، آغاز است! پندتک با فراهم کردن بستر خدمات پس از فروش خود همواره در کنار شما خواهد بود.

خدمات

گارانتی و ضمانت

خدمات پس از فروش

آموزشی

مشاوره  مهندسی